Haber

TRT1’den Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı ile ilgili son karar! birkaç gün kaldı

23 Aralık 2022 tarihinden bu yana yayın serüvenine devam eden ES Sinema imzalı Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nın sıkı takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak bir haber var. Berat Özdoğan yönetmenliğinde çekilen ve yayınlanan Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’nın ekran macerası toplamda 12 bölüm halinde sona eriyor.

Yapımcılığını Serdar Eğitimci ve Yusuf Esenkal’ın üstlendiği Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nın hikayesi resmen sona eriyor. Çekimleri İstanbul, Antalya ve Marmaris’te yapılan ve heyecanlı anları her cuma akşamı TRT1 kanalında ekrana taşıyan Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nın final tarihi belli oldu.

Senaryosunu Uğur Uzunok, Abdülhamid Işık, Zülküf Yücel, Hamza Akyıldız ve Esma Koç’un yazdığı Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı, 8 bölüm sonra yani 20. bölümüyle hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor.

Her bölümü merakla izlenen Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’nda başrolleri Bahadır Yenişehirlioğlu, Tolgahan Sayışman, Melisa Döngel, Ufuk Özkan, Hasan Küçükçetin, Timur Acar ve Arif Pişkin paylaştı.

habernusaybin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu